HUNCALIFE SOFT TIME ANTİBAKTERİYEL JEL İLE KENDİNİZİ HER YERDE KORUYUN!

Haberi Paylaş

Koronavirüs salgınıyla mücadele ettiğimiz bu günlerde, siz de hijyeninizi sağlamak için Huncalife Soft Time Antibakteriyel Jel’den destek alabilirsiniz.

Covid-19 virüsü hapşırma, öksürme ve konuşma sırasında ağzımızdan çıkan damlacıklarla yayılır. Gözümüzden, burnumuzdan ve ağzımızdan bize bulaşabilir. Ayrıca virüs, pek çok yüzeyde saatlerce hayatta kalabilir. Eğer virüslü bir yüzeye dokunduktan sonra farkına varmadan ellerimizi yüzümüze sürersek biz de hastalığa yakalanabiliriz. Üstelik bu eylemi saatte ortalama 20 kez yaptığımızı düşünürsek, risk oldukça büyük.

Huncalife Soft Time ailesi, toplumsal ve kişisel hijyen alanımızı temizlemeye ve güvenliğimizi sağlamaya yönelik geliştirildi. Klinik olarak onaylanmış antibakteriyel ailesi, mikropların yüzde 99,9’unu öldürür. Bakteriler ve mikroplar bulunduğumuz her alanda yaşayabilirler.Kapı kolları, paralar, asansör düğmeleri, korkuluklar vb. Bu nedenle ellerinizi her zaman sterilize etmeniz ve kişisel hijyeninize dikkat etmeniz, Koronavirüs salgınının (COVID-19) önüne geçebilmenin en etkili yolu.

Soft Time Anti Bakteriyel ailesinde kullanılan aktif bileşenler, cildimiz için de oldukça güvenli. Ellerde kurumaya ve çatlamaya neden olan jellerin aksine, içeriğinde bulunan gliserin sayesinde cildi yenilemeye, nemlendirmeye, yumuşatmaya yardımcı oluyor. Ayrıca bu özel ürünün bileşeninde yüzde 70 alkol bulunuyor.

Huncalife Hakkında

1957 yılında kurulan Türkiye’nin en köklü kozmetik firmalarından Hunca Kozmetik A.Ş, 2011 yılında Huncalife markası ile doğrudan satış alanına yönelerek büyük bir atılım yaptı. Jagler, Caldion, She, Black Magic gibi markalarıyla ülkemizde parfüm ve kozmetik sektörüne damgasını vurmuş Hunca’nın genç markası Huncalife, her geçen gün artan bağımsız temsilcileriyle Türkiye’de doğrudan satış sektöründe pazar lideri olma hedefine adım adım ilerlemektedir.

Saç bakımı, cilt bakımı, kişisel bakım, parfüm, deodorant, renkli kozmetik, temizlik ürünleri ve multivitamin alanlarında yüzlerce ürün geliştiren Huncalife, insan sağlığına önem veren üretim anlayışı ile pek çok marka yaratmıştır. Essentials, Naturilies, Bioten, Nature, Hareem, Soft Time, Hair Specialist, Home Professional, Huncalife’ın onlarca markasından bazılarıdır. Yenilikçi ruhu ve profesyonel çalışma anlayışı ile gün geçtikçe büyüyen Huncalife, %100 yerli sermaye ile kurulan ve “Hayatın Değişsin” mottosuyla temsilcilerine büyük fırsatlar sunan bir doğrudan satış markasıdır.