Palivor Çiftliği Restoran

Haberi Paylaş

Palivor Çiftliği Restoran & Şarküteri İstinyePark’ta 8 Şubat Cumartesi günü açılıyor.

Kırklareli’de Bulgaristan sınırına yakın Istranca Ormanları’nda bulunan Palivor Çiftliği’nin Trakya’da butik üreticilere kendi reçetelerine göre imal ettirdiği özgün gıda ürünleri ve bu ürünlerde imal edilen kahvaltı, öğlen ve akşam yemekleri sunacak olan Restoran & Şarküteri, Spicy Gourmet Foods tarafından İstinye Park’ta 8 Şubat Cumartesi günü açılıyor.

Spicy Gourmet Foods ortağı Şafak Tunca “Palivor Çiftliği’nin felsefesi lezzetli ve keyifli bir yaşam. Restoran & Şarküterimizde, mezeler, süt ve şarküteri ürünlerinin yanı sıra, Palivor’un geliştirdiği, muhteşem pizzalar, burgerler, ve Trakya’nın efsane kuzu kıvırcık tandırı, ve fırında sebzeli dana kürek yemeğini bulabileceksiniz” dedi.

2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde “Avrupa’nın En İyi Çiftlik Projesi” seçilen Palivor Çiftliği’nin kurucuları Kerem ve Emre Oral ise “Amacımız öncelikle Kırklareli ancak genelde Trakya’nın bölgesel kalkınmasına eko-turizm ve gastronomi konularında hizmet sunarak katkıda bulunmaktır” dedi.

Dikkat çekici iç mekan tasarımıyla 100 kişiyi ağırlayabilen mekanda keyifli vakit geçirebilir, her gün sabah 10’dan akşam saat 22:00’ye kadar hizmet alabillir ve düzenli paket servisinden yararlanabilirsiniz.

Palivor Çiftliği

Palivor Çiftliği, Trakya’da Kırklareli ili’nin Demirköy İlçesinde, Istranca Ormanları’nın içerisinde 300 yıl önce kurulmuş, 2011 yılında yeniden hayata geçirilmiş organik tarım ve eko turizm yapılan ödüllü bir çiftlik.

Spicy Gourmet Foods

2014’de Istanbul’da bir catering firması olarak kurulan Spicy Gourmet Foods, daha sonra, kafeterya ve restoran işletmeceliği yapmıştır. Halihazırda Spicy Gurme Coffee zincirinin sahibi olan firma, Kemerburgaz’da Spicy Orman Evi & Restaurant’ı işletmekte ve Zorlu PSM gibi kurumsal bir çok firmanı anlaşmalı catering firmasıdır.