Kelebek Mobilya Çiftçi Towers Projesi’nde de yer alacak

Haberi Paylaş

 

 

Türkiye’nin köklü mutfak ve mobilya markası Kelebek, büyük ve prestijli projelerin aranan ismi haline geldi. Kelebek, şimdi de İstanbul’un merkezinde fark yaratan tasarımı ile Çiftçi Towers Projesi’nin sabit mobilyalarını üretecek.

 

Yurtiçi ve yurtdışında 8 binden fazla projede edindiği deneyim ve mutfak sektöründe ürünlerine 5 yıl garanti veren tek marka olmasıyla öne çıkan Kelebek, göz alıcı ve büyük ölçekli tasarım projelerinin tercih edilen markası olarak dikkat çekiyor.

 

Kelebek, tüm İstanbul’a hakim, manzarasıyla da nefes kesen Çiftçi Towers Projesi’nin tüm sabit mobilyalarının üretimini yapacak. İstanbul’un finans, iş dünyası ve konut üçgeninin tam ortasında yer alan Çiftçi Towers Projesi için anlaşma imzalandı. Böylece bu projenin mobilya ayağında yer alan tek yerli marka Kelebek olacak.

 

Kelebek Mobilya CEO’su Ersin Serbes, projeli işlere büyük önem verdiklerini söyledi. “Yılların deneyimiyle yurtiçi ve yurtdışındaki projeli işlerde ekibimizle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çok önemli projelerde imzamız bulunuyor. İstanbul’daki hiçbir konut kulesine benzemeyen yaklaşıma sahip Çiftçi Towers Projesi’nin tüm sabit mobilya imalatlarını biz yapacağız” diyen Serbes, kaliteden ödün vermeyenlerin tercihi olmayı sürdüreceklerini belirtti. Serbes, yenilikçi tasarım anlayışını, fonksiyonel çözümlerle işbirliği yaptıkları projelere aktarmaktan ve bu projelere katma değer sağlamaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

Leave a comment