Marks & Spencer, Türkiye’de 46. mağazasını www.marksandspencer.com.tr  ile açtı.

Haberi Paylaş

İngiliz perakende devi Marks & Spencer, Türkiye’de 46. mağazasını www.marksandspencer.com.tr  ile açtı. Online mağaza, tek çatı altında sunduğu zengin alışveriş deneyimini tüketiciyle buluşturuyor.

Dünyaca ünlü giyim markası Marks & Spencer, yeni online mağazası ile müşterilerine sunduğu beden, stil, renk seçeneklerini genişletiyor ve alışveriş yapmanın en kolay yolunu sunuyor. Kadın giyimden erkek giyime, iç giyim, çocuk, kişisel bakım ürünleri ve ev koleksiyonlarına kadar geniş bir yelpazede, daha fazla renk ve beden alternatifi ile yeni online mağazadan alışveriş yapmak artık mümkün.

Marks & Spencer Uluslararası Direktörü Paul Friston, “Tüketiciler daha fazla ürün seçeneği ve kolaylık talep ettikçe, Türkiye’de online alışveriş popülerlik kazandı. Marks & Spencer’da yaptığımız her şeyin kalbinde müşterilerimiz yer almaktadır; bu nedenle, stratejik ortağımız FIBA Perakende Grubu ile Türkiye’de online mağazamızı açmış olmaktan çok memnunuz. Türkiye’deki müşterilerimiz www.marksandspencer.com.tr ile ne zaman ve nerede olursa olsun alışveriş yapabilecekler” dedi.

Marks & Spencer sonbahar-kış kadın koleksiyonunda feminen detayların vurgulandığı şık elbiselerden, konforlu denimlere, yumuşacık dokulu trikolara ve teknolojik özellikli hayatı kolaylaştıran ürünlere kadar farklı birçok seçenek bulunuyor. Marks & Spencer’ın dünyaca ünlü iç giyim ve uyku giyim koleksiyonlarında kalite ve yenilikçiliği simgeleyen, zarif ve farklı renklere sahip, özellikli sutyenler, şortlar, pijamalar ve ev giyim ürünlerine de online mağazadan rahatlıkla ulaşılabiliyor. Günlük hayatın ve iş hayatının vazgeçilmez parçalarına sahip Marks & Spencer erkek giyim ürünlerinin yanı sıra, üstün kaliteli bebek ve çocuk koleksiyonlarını, ev dekorasyon ürünlerini ve kişisel bakım koleksiyonunu www.marksandspencer.com.tr adresinde bulmak mümkün.

Leave a comment