İpek Gibi Saçların Sırrı Ashley Joy ‘ANTIFRIZZ ŞAMPUAN

Haberi Paylaş

Paraben içermeyen doğal formüllü ürünleriyle dikkat çeken Ashley Joy, Antifrizz Şampuan ile saçlarınızı pürüzsüz bir görünüme kavuşturuyor.

Avokado Yağı ile Saçtaki Elektriklenmenin Önüne Geçin

Sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olmak isteyenlerin vazgeçilmez markası Ashley Joy, saçtaki elektriklenme ve kabarma sorununa avokado yağlı Antifrizz Şampuan ile çözüm sunuyor. Paraben ve parafin içermeyen doğal formüllü ürün, düzenli kullanımda saçı kontrol altına alıyor ve elektriklenmeyi önlüyor. Kuru ve kalın telli saç tiplerine kökten uca bakım yapan şampuan, saçlarınızı kabartmadan kolay şekil almasını sağlıyor.

Kişisel bakım markanız Ashley Joy’un ürünlerine Watsons mağazalarının yanı sıra Harvey Nichols, Brandroom, Lidyana.com ve makyajtrendi.com ve Amazon.com’dan ulaşabilirsiniz.

Ashley Joy Antifrizz Şampuan fiyatı: 28,90 TL

www.ashleyjoy.com.tr

www.instagram.com/ashley_joy

Ashley Joy Hakkında

Markanın yolculuğu Aslı Şen’in kendi saçları için bakım ürünü aramasıyla başlar. Şen’in farklı yağları karıştırarak keşfettiği bakım ürünlerini yakınlarına hediye etmesi ve devamında aldığı olumlu yorumlar Ashley Joy’un doğuşunun habercisi olur. Dünyaca ünlü kimyagerlerin ve bitki bilim uzmanlarının katkılarıyla hazırlanan formüller Aslı Şen’in girişimciliğiyle 2016 yılında hayata geçirilir. Kadınların ne istediğini çok iyi bilen Aslı Şen’in yoğun araştırmalar sonrası hazırladığı karışımlardan oluşan Ashley Joy ürünleri Hunca Kozmetik’in Tekirdağ – Çerkezköy’deki tesislerinde üretiliyor. Sağlık ve doğallığa önem veren markanın ürünleri Watsons mağazaları, Harvey Nichols, Brandroom, Lidyana.com, makyajtrendi.com ve Amazon.com’da satılıyor.

Leave a comment