Pratik İşlem Ödeme Kuruluşu A.Ş.; ailesine katılacak yeni girişimcilerine KAZANÇLI BİR YATIRIM İMKANI SUNUYOR

Pratik işlem ; 6493 sayılı kanun kapsamında BDDK tarafından denetlenen, T.C. kanun ve yönetmeliklerine uygun hizmet sağlayan, yasal bir ödeme kuruluşudur. Hayatı kolaylaştıran ürün ve hizmetleri tek bir çatı altında müşterilerin hizmetine sunmak isteyen firma yetkilileri, vizyoner bir bakışla “Pratik İşlem” adını seçmişlerdir.
Pratik İşlem bayilerinde; fatura ödeme hizmetlerinin yanı sıra, para transferi, online bilet satışı, trafik sigortası, kasko, dask, internet ve tv abonelikleri, gsm tl, gsm hat, aksesuar satışı gibi birçok hizmet müşterilere sunulmaktadır.
Firma ayrıca, Limak Enerji Çanakkale, CK Çamlıbel Elektrik Sivas, CK Boğaziçi Elektrik (Bedaş-İstanbul), Ewe Enerji KayseriGaz vezne işletmeciği ihalelerini alarak, ülkemizin önde gelen firmalarına Müşteri İşlem Merkezi hizmeti de sunmaktadır.
Birçok ürün ve hizmeti tek bir çatı altında sunan firma, bayilerine kazançlı bir iş imkânı sağlamaktadır. read more

Canon Selphy CP 1300 ile fotoğraflarınızı anında basın!

Çağımız selfie çağı. Herkes kendini en güzel halinde görmek istiyor. Ama bu muhteşem anları bastırmak hem maliyet hesabı hem de fotoğraf stüdyosuna gidecek zaman bulunamadığından sürekli erteleniyor.

Görüntüleme çözümlerinde dünya lideri Canon Europe, bir açıklama yaparak ultra kompakt yazıcısı SELPHY CP 1300’ü tanıttı. Fotoğraf stüdyosunda basılmış gibi kaliteli fotoğraflarla anıları ölümsüz kılmak için tasarlanan SELPHY CP1300 yazıcı, kullanıcıların akıllı telefonları veya fotoğraf makinelerinden bağlanarak doğrudan baskı almalarına da olanak tanıyor. read more

Moda endüstrisi artık daha fazla şeffaflık gerektiriyor. Yanıtı Lenzing™ EcoVero™ – çevreye duyarlı viskonda yeni standart.

Lenzing™ EcoVeroTM markalı viskon elyaflar, en gelişmiş tanımlama teknolojisiyle, çevreye duyarlı perakende mağaza ve marka sahiplerini, özellikle sürdürülebilirliğe önem veren müşterilere karşı daha şeffaf olmaları konusunda destekliyor. Ünlü perakende markaları, sürdürülebilirlik stratejilerini izlenebilir Lenzing™ EcoVero™ elyaflarıyla geliştirmek üzere Lenzing ile işbirliği yapıyor. read more

SON DAKİKA

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN : ABD TERÖRLE MÜCADELEDE YANIMIZDA DEĞİL

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN : ABD, RAKKA’DA TERÖRİST ÖCALAN POSTERİNİ NASIL İZAH EDECEK